Neden 21DAYDIETS

Sizde mi 21 günün gizemini kendinize soruyorsunuz? Merak etmeyin yalnız değilsiniz 🙂
21 gün; artık davranış haline gelmiş alışkanlıklarımızı terk etmek istediğimizde özellikle de beynimizin ihtiyaç duyduğu süredir. Yani özetle beynimizin kendini yeniden programlamak için 21 günlük bir süreye ihtiyacı vardır. Kuantum, Newton gibi fizikten beslenen herkesin, kısaca bilim insanlarının da desteklediği “21 gün kuralı” bir hurafe değil gerçektir. Kişi böylece kendine istediği alanda yeniden format atabilme yeteneğine sahip olabilir. Önemli olan sadece beyninizi buna hazırlamak ve karar vermektir.

Siz bir şeye karar verdiğinizde vücudunuz da buna göre tepkiler verir ve şekillendirir. Bu yüzden lütfen “yapamam” kelimesini hayatınızdan çıkarın. Yapabilirsiniz! Tek yapmanız gereken vücudunuzun verdiğiniz kararlara adapte olmasına izin vermek ve bunun için bir süre tanımaktır. Hem artık biliyorsunuz ki bunun bilimsel süresi 21 gün’dür.

Biz 21 gün kuralını “21DAYDIETS EKİBİ” olarak yemek paketlerimizde kullanmayı tercih ettik ve yaşamınızdaki değişimi görmenizi istedik. Rafine şekersiz, koruyucu katkı maddeleri olmadan, mümkün olduğunca doğal ve iyi tarım ürünleri ile oluşturduğumuz 6 farklı menü konsepti oluşturduk.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…
Uzman Diyetisyen Elif Sözen Ilgaz